Detaljer
| Innhold porsjon | 0,2g |
|---|---|
| Antall frø ca. | 50 |
| Latinsk navn | Brassica oleracea var. botrytis L. |
| Såtid forkultur | april-juni |
| Såtid direktesåing | – |
| Spiretemperatur | >15˚C |
| Sådybde | 1cm |
| Radavstand | 65cm |
| Så-/Planteavstand | 55cm |
| Tusenfrøvekt / Frø per gram | 3,9g / 250 frø |






