Detaljer
| Innhold porsjon | 50g |
|---|---|
| Antall frø ca. | til 20 m² |
| Porsjon holder til | 20 m² |
| Latinsk navn | Trifolium resupinatum |
| Såtid forkultur | – |
| Såtid direktesåing | mai-juli |
| Spiretemperatur | >15˚C |
| Sådybde | 1cm |
| Såmengde | 250 gram per 100 m² |
| Ekstra info | Bredsås |
| Tusenfrøvekt / Frø per gram | 1,4g / 714 frø |



